اپلیکیشن آموزش جوراب بافی مکانیکی (ایرانی)

اپلیکیشن جوراب بافی

بعد از آموزش و راه اندازی کارگاهتون می توانید با ما برای فروش محصولاتتان همکاری داشته باشید

اپلیکیشن جوراب بافی

اپلیکیشن آموزش جوراب بافی مکانیکی (ایرانی) در این آموزش سعی شده است که خیلی از موارد مهم جوراب بافی دستگاه مکانیکی (ایرانی) که یک بافنده باید آن را بداند، به زبان ساده بیان شود. طوری که افراد مبتدی و کسانی که می خواهند کارگاه خودشان را راه اندازی کنند، کمک بزرگی به آنها شود. در دوستان عزیز هر کسی که بخواهد بعضی یا قسمتی از این آموزش ها را به صورت عملی در یک جایی اموزش ببیند قطعا با یک سری مشکلاتی روبرو است از جمله پادویی و غیره. خُب این موضوع کاملا طبیعی است که یک نفر بخواهد کاری را در یک کارگاه یاد بگیرد و اُستا کار آن تمام یا بخشی از کار را در همان روزهای اول به او آموزش بدهد. این که انسان ها به مرور زمان خیلی از چیز ها را یا می گیرند و اگر بخواهند یک کار فنی را برای خود دست و پا کنند بدون زحمت و زمان، در دوره های قبل شدتش زیاد بود و باید وقت و زمان زیادی را برای یادگیری سپری می کردند اما در زمان حال این کارهای آموزشی راحتتر شده است و مردم با دیدن اینگونه آموزش ها راحتتر می توانند به نتیجه برسند. (هر چند که با یادگیری اموزش های مجازی باز هم نیاز به تلاش و پشتکار وجود دارد که به صورت عمل فردی بخواهد کار فنی را یاد بگیرد) اما در هر حال کارها نسبت به قبل راحتی بهتری به خود گرفته است.سایت ساکس ماشین برای جوراب بافی، اپلیکیشن آموزشی خوبی را تهیه کرده که نیاز شما عزیزان تازه کار را برای پیشرفتتون در این امر باز می کنه. این اپ باعث می شه که شما خیلی از کارهایی که باید در بافتدگی بدانید را به شما یادآور شده و به یک سری از کارهای مهم و ضروری و همچنین یک سری از کارهایی که تمام بافنده ها آن را به خوبی بلند هستن مثل نخ کردن جوراب، تعویض سوزن، تعویض پلاتین دهنه، گرفتن قیچی در دست و غیره. را به شما عزیزان آموزش می هد.

یک سری از کارهایی که می توان در آموزش جوراب بافی باید به درستی انجام داد و خیلی نقش مهمی در فروش جوراب دارد را می توان به اتو کردن جوراب و بسته بندی آن اشاره کرد. واقعا نباید این موضوع را ساده گرفت. شما تصور کنید که می خواهید یک جوراب بخرید و بسته بندی شکیلی ندارد و نامرتب بسته بندی شده است. خود شما آیا تمایل به خرید آن دارید؟ در بازار هم به این شکل است. اگر جوراب اتو و بسته بندی خوبی نداشته باشد تمایل خرید برای این جوراب خیلی کم می شود و اگر هم خرید صورت گیرد، خریدار به قیمت اصلی به شما پولی پرداخت نمی کند و پایین تر از حد تصور به شما پول می دهد. پس باید نتیجه گرفت که اتو و بسته بندی جوراب نقش خیلی مهمی در خرید محصولات شما دارد. در این پکیج آموزشی که خدمتتان تقدیم می کنیم روش درست و صحیح اتو کردن و همچنین روش درست بسته بندی کردن را به شما عزیزان آموزش می دهیم تا بتوانید محصولات تولید شده خودتون را به بهترین شکل ممکن و به صورت شکیل به بازار ارائه کنید تا از نظر فروش ضرری به شما نرسد.

یک سری توضیحات در این قسمت برای شناخت بیشتر جوراب بافی خدمتتون عرض شده که آنها هم به زودی آپدیت می شوند.

اپلیکیشن جوراب بافی
اپلیکیشن جوراب بافی

ما در سایت نانو ساکس که چندین سال است که فعالیت می کند و همچنین در سایت جدیدمون که به زودی رو نمایی می شه این امکان را برای دوستان فراهم کردیم که اگر به تولید رسیدن بتوانند جوراب های خودشون را در این سایت به فروش برسانند.

در هر صورت امید است که با دیدن این اپ که برای شما تدارک دیده شده است نهایت استفاده را ببرید.

فهرست آموزش های این اپلیکیشن :

درس اول: وسایل مورد نیز برای راه اندازی کارگاه

درس دوم: آشنایی با نخ های جوراب بافی

درس سوم: طریقه چیدن نخ ها روی سینی دستگاه

درس چهارم: آشنایی با توپی و سیلندر دستگاه

درس پنجم: طریقه گرفتن قیچی در جوراب بافی

درس ششم: نحوه روغن کاری دستگاه

درس هفتم: طریقه نخ کردن نخپر به طور کلی

درس هشتم: طریقه نخ کردن قسمت اول

درس نهم: طریقه نخ کردن قسمت دوم

دس دهم: شُل و سفت کردن بافت جوراب توسط نخ پر

درس یازدهم: از اول آوردن جوراب وقتی جوراب داخل دستگاه است

درس دوازدهم: از اول آوردن جوراب وقتی جوراب داخل دستگاه نباشد

درس سیزدهم: عوض کردن سوزن دستگاه جوراب بافی مکانیکی

درس چهاردهم: پیچهای نمره

درس پانزدهم: آشنایی با زنجیر دستگاه

درس شانزدهم:طریقه زیاد و کم کردن زنجیر دستگاه

درس هفدهم: ابزار کش

درس نازدهم: مغزی و ترویرا به جای اسپاندکس

درس بیستم:  نخ گیری کردن

درس بیست و یکم :اتو کردن جوراب

درس بیست و دوم :بسته بندی جوراب

درس بیست و سوم: طریقه عوض کردن پلاتین دهنه

درس بیست و چهارم: قرار دادن مغزی داخل اتومات

دانلود اپلیکیشن آموزشی ساکس ماشین

دکمه بازگشت به بالا