قیمت دستگاه جوراب بافی مکانیکی

قیمت دستگاه های جوراب بافی مکانیکی

قیمت دستگاه های جوراب بافی مکانیکی

قیمت دستگاه های جوراب بافی مکانیکی

همانطور که می دانید دستگاه های جوراب بافی مکانیکی در حال حاضر تولید نمی شوند اما خوشبختانه قطعات مصرفی آن هنوز هم تولید می شود و خیلی از بافنده های حرفه ای و تازه کار به دلیل مقرون به صرفه بودن این نوع دستگاه ها ، با همین دستگاه ها کار می کنند و سود خوبی هم می کنند .

دستگاه های جوراب بافی که در بازار موجود است چهار حالت دارند :

حالت اول این است که این دستگاه ها فقط به درد اوراقی می خورند و فقط شاید ظاهر زیبا داشته باشند ولی در حقیفت به درد اوراق می خورد .

حالت دوم که قیمت دستگاه های جوراب بافی مکانیکی را تعین می کند دستگاهی است که می شود با آن کار کرد ولی یک سری ایراداتی دارد که باید به هر طریقی مثل میزانکار دستگاه ( تعمیرکار ) یا خود شخص دائما ایرادگیری شوند تا بتوانند جوراب تولید کنند .

حالت سوم دستگاه هایی هستند که خیلی از بافنده ها دارند و هنوز هم دارندکار می کنند و این نوع دستگاه ها ، دستگاه های خوبی هستند و ایرادات جزئی دارند که می شود در خیلی از موارد توسط خود بافنده حل شود اما متاسفانه خیلی از افراد برای خرید دستگاه مخصوصا افراد تازه کار به این موضوع فکر نمی کنند که این نوع دستگا ها با وجود کارکرد خوبشان اما فقط به فقط به درد بافنده می خورند و به درد افراد تازه کار بنا به تجربه چندین ساله ما اصلا مورد مناسبی نیستند . ما اینگونه دستگاه ها را چند سالی به افراد تازه کار می فروختیم اما چون خودمون بافنده بودیم فکر می کردیم که کسان تازه کار هم مثل خودمون هستند و با این دستگاه که واقعا دستگاه خوبی هم هست می توانند به راحتی کار کنند اما با کوچکترین مشکل فنی این افراد تازه کار دچار مشکل می شدند .

قیمت دستگاه های جوراب بافی

حالت چهارم دستگاه های بازسازی شده است . این نوع دستگاه ها تا آنجایی که ما می دانیم معمولا در بازار و یا کارگاه های تولیدی  بازسازی نمی شوند اما ما به دلیل اینکه قصد داریم با افرادی که تازه کار هستند و می خواهند بعد از راه اندازی کارگاه با سایت بنکداری جوراب ما کار کنند ، این نوع دستگاه ها را بازسازی می کنیم یعنی از صفر تا صد تا این دوستان بدون مشکل فقط و فقط تولید کنند و نگران فروش جوراب های تولید شده خودشون نباشند تا شما فقط با خیال راحت به کار خودتون یعنی تولید ادامه دهید و هم ما بدونیم که شما به راحتی دارید تولید می کنید و برای هر دوی ما یعنی تولید کننده و بنکدار (سایت نانو ساکس ) سود دهی دو طرفه ایجاد می شود بدون اینکه مشکلی از نظر فنی دستگاه بوجود بیاد . در ضمن سایت ساکس ماشین بخش گیربکس این نوع دستگاه را ( بازسازی شده )  که اصلی ترین و حساسترین بخش هر دستگاه جوراب بافی مکانیکی است را ضمانت شده تقدیم شما می کند .

سرمایه مورد نیاز برای کارگاه جوراب بافی

قیمت دستگاه های جوراب بافی ساکس ماشین که در این جدول است ، به روز بوده :

تاریخ به روز رسانی خرداد ماه 1399
قیمت دستگاه بازسازی شده قیمت دستگاه غیر بازسازی ( حالت سوم )
6500000 تومـان
شش میلیون و پانصد هزار تومـان
5000000 تومـان
پنج میلیون تومـان

نکته بسیار مهم : لطفا توجه فرماییدکه ظاهر هر دستگاهی دلیل به خوب یا بد بودن آن دستگاه نیست ، دستگاه باید از نظر فنی خوب باشد

سایت ساکس ماشین هر چه را که فکر می کرده برای شما  عزیزان در مورد راه اندازی کارگاه جوراب بافی لازم دارید در اینجا آورده است و شما می توانید آنها را مطالعه بفرمایید .

در ضمن اگر جواب سوال خودتون را در این پست هایی که به شما معرفی کردیم و به صورت آپدیت است ، می توانید در قسمت تماس با ما ، از ما بپرسید

مواردی که درباره راه اندازی کارگاه جوراب بافی باید بدانیم

برچسب ها

ساکس ماشین

بهترینها را برای کسب و کارتان آرزومندم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
قالب وردپرس